THE WAY TO YOUR HOUSE

KUP Z NAMI – ZAPROJEKTUJ Z NAMI – WYREMONTUJ Z NAMI – WYPOSAŻ Z NAMI – WPROWADŹ SIĘ LUB ODSPRZEDAJ Z NAMI

Rynek nieruchomości w ostatnich latach rozwijał się w Polsce niezwykle dynamicznie. Niedawny gwałtownie rosnący popyt na mieszkania wśród klientów indywidualnych oraz wzrost zainteresowania inwestowaniem na rynku spowodował zwiększenie zapotrzebowania na usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Pośrednictwa rozumianego nie tylko jako doradcę kojarzącego stronę kupującą i sprzedającą, ale jako profesjonalistę, który doradzi i wskaże najlepszą ścieżkę prowadzącą do zamieszkania w gotowym, wymarzonym mieszkaniu lub odsprzedania go z zyskiem.

SILVER HOUSE NIERUCHOMOŚCI wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom wprowadza nową usługę, dzięki której nie tracisz czasu na szukanie lokalu, projektowanie, dobór materiałów budowlanych, wyposażenia, wybór i nadzór nad ekipą remontową. To my przeprowadzamy Cię suchą stopą przez cały proces inwestycyjny prowadzący do zamieszkania w kompleksowo urządzonym własnym „M”.

Poniżej prezentujemy poszczególne etapy:

  • Po poznaniu Twoich oczekiwań, co do wielkości mieszkania, lokalizacji i ceny, znajdujemy dla Ciebie mieszkanie. Wspólnie ustalamy formę dokonania transakcji. W przypadku takiej konieczności doradzamy w pozyskaniu najkorzystniejszego kredytu bankowego.
  • Po zrealizowaniu transakcji kupna - sprzedaży przystępujemy do projektowania. Zanim przestawisz nam swoją wizję, my dostarczamy Ci wstępny projekt z wizualizacją. Następnie przystępujemy do uzgodnień i dostosowujemy projekt do Twoich oczekiwań. W projekcie uwzględniamy najmniejsze szczegóły oraz załączamy informację gdzie kupić i za ile każdy element dekoracyjny, który znajduje się  w tym projekcie.
  • Realizacja projektu. Proponujemy wykonawców, którzy przeprowadzą remont lokalu, podajemy ceny i terminy wykonania. Przygotowujemy umowę.
  • Na koniec organizujemy przeprowadzkę do wymarzonego „M”.

Na każdym etapie procesu inwestycyjnego służymy wsparciem technicznym i organizacyjnym.